Selahattin Altay Olcay

Ben Kimim?

1991 İzmir doğumluyum. Klasik günümüz yazılımcıları gibi oun programlama öğrenmek adına çıktığım bu yolda masaüstü, web, mobil yazılım uzmanı oldum. Öyle kişi parlatıcı ödüllere sahip değilim. Olmak için dandik yarışmalarada girmiyorum. Hobi olarak yazılım yap diyenlere inat, meslek olarak yazılım uzmanlığı yapıyorum. SPD Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Sistemleri şirketinde Yazılım uzmanı olarak görev yapmaktayım. Sosyal hayatım dışında kalan boş vakitlerimde Freelance olarak websiteleri, masaüstü programlar,mobil programlar yapıyorum.

SPD ENDÜSTRİYEL OTOMASYON VE KONTROL SİSTEMLERİ

2017 Şubat - Günümüz

Web yazılımı görevi yaptığım şirkette, Otomasyon departmanında çalışmaktayım. Şirketin Web sitelerini ve başka şirketlerden aldığı web site yazılım projelerini yapmaktayım.

LİFE TOUCH

2016 Ocak - 2017 Şubat

Life Touch Şirketini kurdum. Programlama, Seo danışanlığı, Teknik servis desteği verdim. Özel sebeblerden ötürü şirketin devamına son verdim.

MEDYA TANITIM MERKEZİ

2015 Mart - 2015 Temmuz

Medya Tanıtım Merkezi(MTM) Seo danışmanı görevi yaptım. Sözleşme süresi bitiminde görevi başarı ile tamamlayarak işi bıraktım.

ÖZGÜR ÇALIŞMA

2011 - Günümüz

2011'den bu yana çalıştığım şirketlerde işimi aksatmadan geri kalan zamanımda freelance olarak yazılım, tasarım, seo danışmanlığı hizmeti veriyorum. Müşteri portföyüm sadece üsteki şirketler değildir. Özel büyük şirketlere yazılım, seo danışmanlığı konularında destek vermekteyim.